çelik konstrüksiyon


Çelik Villa - Arev


Çelik villa olarak, Dünyanın birçok ülkesinde insanların güvenle yaşadıkları çelik villaları, Arev Çelik Konut Sistemleri olarak yaptığımız çelik villaları ülkemizde sizlere sunuyoruz.

çelik villa

Birçok gelişmiş ülkede konut yapımında ilk sırada yer çelik ülkemizde ne yazık ki yaşanmış olan doğal afetler sonucu tanınmaya başlanmış ve son yıllarda sunulan uygun koşullarla ilgi görmeye başlamıştır.

çelik ev

Çelik villalar deprem şiddeti, kar yükü, rüzgâr hızı, salınım ve bunun gibi statik değerler hesaplanarak kurulmaktadırlar. Ayrıca çelik konstrüksiyon karkas üretiminin tamamen fabrikasyon üretimi olması hata oranını en aza indirmektedir. Karkas üzerine yapılan yalıtım ve mantolama işlemleri ise binaya yüksek seviyede ısı ve ses yalıtımı sağlamaktadır.

çelik yapı

Bizi arayan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz mimari projeler uygulama yapığımız çelik villalarda üstün yaşam koşulları oluşturmakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.

çelik konstrüksiyon

Arev Çelik Konut Sistemleri olarak yaptığımız çelik villalarla müşterilerimize uygun, kaliteli, güvenli, dayanıklı ve estetik yaşam alanları sunuyoruz.