çelik konstrüksiyon


Çelik Konstrüksiyon


Çelik Konstrüksiyon AREV Çelik evleri ile estetik görünümden yoksun, dış etmenlere karşı dayanıksız, doğal afetlerden fazlaca hasar gören, yapım aşaması mevsimler süren evlere son.

çelik konut

AREV ÇELİK KONUT SİSTEMLERİ: Yıllardır alışılan betonarme ve yığma yapılara, geliştirmiş olduğumuz ÇELİK YAPI SİSTEMLERİYLE bir son veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapılarımızla müşterilerimize; hayallerindeki evleri gerçeğe uyarlayarak estetik, dış etmenlere ve doğal afetlere karşı yapısal çözümlerimizle dayanıklı, kullandığımız 1. Sınıf malzemelerle kaliteli, işçiliğin büyük bölümü fabrikasyon olduğu için hata yapma oranı minimum seviyede, 60 gün gibi kısa bir süre içinde, doğa dostu yapılar sunuyoruz.

çelik ev

Çelik konstrüksiyon yapılarımız ile üretim sırasında israfı ortadan kaldırarak, yaptığımız işleri noksansız, en kısa sürede, en düşük maliyet ve en iyi kalite anlayışı ile yapıyoruz.

çelik yapı

Müşterilerimize tasarımları kendilerine ait projeleri uygulama olanağı sunuyor, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde koşulsuz karşılıyor, çalışmalarımızı zamanında ve istenildiği gibi sunuyoruz.

çelik konstrüksiyon

AREV ÇELİK KONUT SİSTEMLERİ çelik konstrüksiyon yapıları ile müşterilerine beklentilerinin de ötesinde hizmetler sunmaya devam ediyor.

hazır ev