çelik konstrüksiyon


Hazır Ev


Hazır ev olarak, Arev Çelik Konut Sistemleri çalışma kural ve süreçleriyle, tüketicilerine pratik hazır konut çözümleri sunuyor.

hazır ev

Arev olarak izlediğimiz kalite politikası gereğince öncülüklü hedefimiz; müşterilerimizi anlayıp, bizden istedikleri ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak koşulsuz ve sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

çelik ev

Bir binanın istenilen standartlarda yapılması, binanın konfor ve estetiği kadar önemlidir. Yaptığımız her proje Türk standartları ve Uluslar arası standartlar doğrultusunda statik olarak incelenmektedir.

çelik yapı

Arev’i tercih eden müşterilerimiz firmamızın sunduğu avantajlarla konut yapım aşamasında hiçbir zorluk yaşamadan rahatça hazır ev sahibi olma şansını yakalamaktadırlar.

çelik konstrüksiyon

Müşterilerimiz ürün ve ürün paketi seçimleri doğrultusunda Arev’den başka hiçbir firma ile muhatap olmadan konutlarını teslim almaktadırlar. Öncelikli olarak firma tarafından üstlenmediğimiz ve müşterilerimizden yapımını istediğimiz temel ve su basmanı işlemlerinde ise müşterilerimizin firma olarak sunduğumuz örnek projelerden yararlanmasını sağlıyor ya da ayrıca bir maliyetle işi kendimiz üstleniyoruz.

hazır çelik ev

Böylelikle Arev’i tercih eden müşterilerimiz konut yapım aşamasının hiçbir evresinde yorulmadan hayallerindeki konuta en uygun koşullarda sahip oluyor.


İnşaat sektöründe yeni bir çığır açan çelik konut sistemleri Arev’le hayat buluyor ve ürettiğimiz hazır evlerle sizlerle buluşuyor.